Ukázkový trénink v Rychnově nad Kněžnou

Ukázkový trénink v Rychnově nad Kněžnou

Antonín Svoboda
15.10.2022
FAČR
Hradec Kr.

Ve čtvrtek 13. října Regionální fotbalová akademie Královehradeckého kraje přijala pozvání z okresu Rychnov nad Kněžnou od místního klubu FC Spartak Rychnov nad Kněžnou. Na programu byl společný trénink s kategorií U13 a U15.

Trenéři měli v tréninku 32 fotbalistů a 1 fotbalistku. Na programu byly herní činnosti jednotlivce s míčem, soutěže, rychlost a reakce, hra 3:3, 2:1, 3:2. Celé tréninkové jednotce byli přítomni i trenéři obou kategorií, se kterými se vedla diskuse o náplni této tréninkové jednotky. Jsme rádi za jejich zájem o jednotlivá cvičení a velice příjemnou atmosféru. Do Rychnova určitě opět rádi přijedeme a navážeme na tento trénink v podobě dalších cvičení nebo testování rychlosti hráčů s ukázkou aktivace a mobilizace před tréninkovou jednotkou.

Komentář přítomného GTM - OFS Rychnov n. Kn. - Jakuba Zahradníka: Přesně toto se mi líbí, když kluci jdou z tréninku, ke kterému přistoupili se 100% pozorností a snahou se zlepšovat, když vidím jejich úsměvy a radost s povedených akcí. Už se těším na příště:-)

Všem klukům a dívce přejeme, ať se daří v jejich fotbalovém životě.

Mějte se krásně.

RFA HK

„Akademie nastavují trend výchovy fotbalové mládeže u nás.“

Karel Poborský, vedoucí Úseku mládeže FAČR

Více o akademiích

Partneři

Puma FTVS UK Středisko praktické psychologie s.r.o. XPS